Foliowe balony z nadrukiem

Balony z nadrukiem
Balony z nadrukiem

Organizujesz wesele, urodziny lub imprezę? Czego oczekujesz od dekoracji? Wyrazistości, oryginalności, a może interesuje Cię po prostu niska cena? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałeś twierdząco, balony foliowe będą strzałem w dziesiątkę. Dzięki swoim kolorowym nadrukom i wielorakim kształtom są wyraziste. Można stworzyć z nich dosłownie wszystko, a nietuzinkowe pomysły czynią z nich dekoracje niezwykle oryginalne. A to wszystko nie wymaga dużego budżetu. Mały balon foliowy to koszt około trzech złotych. Te większe są droższe, ale warto zainwestować. Wspomnienia są przecież bezcenne…

Foliowe balony z nadrukiem to wspaniały pomysł na dziecięcy bal. Będą czarodziejską dekoracją. Bo któremu dziecku nie spodoba się postać z bajki, która serdecznie się uśmiecha? A oferta jest bardzo bogata. Kubuś Puchatek, Królewna Śnieżka, Spiderman, Kermit, Syrenka i cały zastęp bajkowych postaci.

Bajkowe postacie to tylko jedna z propozycji. Na urodziny możemy wybrać balonowe cyferki, które będą informowały przybyłych gości, ile wiosen skończył solenizant. A z literek stworzymy życzenia. Balonowe „sto lat” to niezwykle oryginalna dekoracja.

Foliowe balony z nadrukiem to również propozycja dla dorosłych. Okazji przecież nie brakuje. Sylwester uświetnią balony w kształcie butelek do szampana. Balonowe kufle piwa to oferta na wieczór kawalerski. Suknia ślubna lub smoking, na balonach z nadrukiem, to oczywiście ozdoby weselne. Magiczna liczba osiemnaście uatrakcyjni wejście w dorosłość. A słodki niemowlaczek na baloniku to inspiracja na roczek Twojego maluszka.

Balony z nadrukiem cieszą się popularnością na weselach. Balony foliowe mogą być wypełnione powietrzem, ale również helem, dzięki czemu będą efektownie unosiły się w górę. Dekoracje z takich balonów to niezapomniane wrażenia dla pary młodej i zaproszonych gości. W ostatnich latach niezwykle popularny stał się zwyczaj wypuszczania balonów do nieba. Do każdego balonika dołączamy życzenia dla nowożeńców. Łzy wzruszenia gwarantowane!